Do výstavy zbývá    dnů    hodin    minut
Česká verze English version

PRO VYSTAVOVATELE

Veletrh ZELENÝ SVĚT 2018, který se uskuteční 6. – 7. září 2018 na brněnském výstavišti v hale A1, se opět po dvou letech stane místem setkání široké odborné veřejnosti a místem pro představení novinek a trendů ve všech oborech zahradnictví a zahradní technicky. Zveme vás k návštěvě 17. ročníku veletrhu a přejeme vám mnoho inspirace k vytvoření co nejlepší prezentace vaší firmy.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ
Závaznou přihlášku včetně objednávky služeb a vybavení je nutné zaslat nejpozději do 30.07.2018 na adresu Zelený Svět 2018, Měnín 81, 664 57 Měnín, ČR, nebo elektronicky na e-mailovou adresu vestra@green-world.info.  Na stejnou adresu nebo na tel. číslo +420 775 568 640 je možné směřovat veškeré dotazy, přání, případně další nároky na pořadatele zahradnického veletrhu Zelený Svět 2018. O přidělení výstavní plochy rozhoduje pořadí došlých přihlášek, včetně zaplacených zálohových faktur. Rezervace z předchozího ročníku jsou drženy do 15.05.2018. K jejich prodloužení stačí odeslání vyplněné přihlášky.

PLOCHA
Výhodnější cena kryté plochy je do 15.05.2018 a to až 200,- Kč za m2. To je 1050,- Kč (bez DPH) do 15.05.2018 a od 16.05.2018 cena za 1 m2 1250,- Kč (bez DPH). Venkovní plocha 650,- Kč (bez DPH) do 15.05.2018 a od 16.05.2018 cena za 1 m2 750,- Kč (bez DPH). 50% sleva pro školy


SLEVA PRO ČLENY SPOLUPRACUJÍCÍCH SVAZŮ
Na základě dlouhodobé spolupráce veletrhu Zelený Svět s českými svazy, nabízíme možnou slevu pro členy těchto svazů.

VSTUPENKY
Zdarma vstupenky pro všechny vaše obchodní partnery, nové anebo potencionální klienty.

ÚČAST NA STAVEBNÍM VELETRHU BRNO 2018
Staňte se součástí doprovodného programu a projektu “ZAHRADA“ na jediném stavebním veletrhu mezinárodního významu ve střední a východní Evropě! 
Při přihlášení do 15.04.2018 dostanete zdarma plochu k vlastní prezentaci v projektu „ZAHRADA“, včetně možnosti prezentace v doprovodném programu.

ÚČAST NA ZAHRADNICKÉ VÝSTAVĚ FLÓRA BRATISLAVA 2018
Buďte součástí prezentace českých firem v expozici ZELENÝ SVĚT 2018 na nejznámější zahradnické výstavě na Slovensku. Pod naší záštitou můžete získat lepší cenové podmínky pro účast. Expozici vám pomůžeme zrealizovat. Současně Vám nabízíme přímé zastoupení na výstavě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Termín uzávěrky 01.05.2018.

ZÁPIS DO KATALOGU VYSTAVOVATELŮ
Vámi vyplněné kontaktní údaje budou zapsány v katalogu vystavovatelů a partnerů veletrhu. Máte možnost tyto údaje doplnit zdarma o vlastní černobílý zápis.

ZAVĚŠENÍ VLASTNÍ REKLAMY NA GALERII V HALE A1
Při přihlášení do 15.05.2018 máte možnost využít galerii haly A1 k umístění vlastní cedule nebo reklamní plachty. Maximální velikost je daná tvarem. Vertikálně max. v 4 m x š 2 m a nebo dle domluvy. Galerie je viditelná ze všech částí haly. Návštěvník si bude po vstupu na veletrh jistý, že jste jeho součástí.

TIP VELETRHU ZELENÝ SVĚT
Zastupujete novinku na trhu? Výpěstek, pěstební materiál, techniku, mechanizaci nebo software? Máte jedinečnou příležitost přihlásit se zdarma do soutěže o nejlepší tip veletrhu. Umístíme Váš tip na webové stránky a vytvoříme diváckou anketu nejen zde, ale také na veletrhu. Více se dozvíte na straně TIP VELETRHU.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Buďte součástí odborného zahradnického anebo floristického semináře. Zviditelníme vaši značku (firmu, logo) na veletržních pozvánkách, letácích a v mediálně zveřejněných programech.

PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ
Dva volné vstupy k přátelskému posezení vystavovatelů a partnerů veletrhu.

PRŮKAZ VYSTAVOVATELE
Průkaz vystavovatele je nedílnou součástí veletrhu. Umožňuje vystavovateli volný pohyb mezi programem, vstupem a výstavní halou. Vystavovatel dostává k dispozici průkaz pro všechny své firemní účastníky veletrhu, včetně lanyardu pro zavěšení na krk.

REKLAMA:

Zahradnictví floristika

VOLMARYMEDIÁLNÍ PARTNER:

Zahradnictví floristika

Floristika-časopis pro floristy, květináře, aranžéryZÁŠTITU PŘEVZALI:

Svaz květinářů a floristů

Svaz zakládání a údržby zeleně