Do výstavy zbývá    dnů    hodin    minut
Česká verze English version

Pro návštěvníky

ZELENÝ SVĚT 2014
5.-6.9.2014, BVV – PAVILON A, HALA A1

Zelený Svět je mezinárodní odborný kontraktační zahradnický a floristický veletrh s třináctiletou tradicí.
Je ryze odborný a má význam pro ty, kteří podnikají v oboru zemědělském, zahradnickém, floristickém, v komunální sféře a jim podobným.

Také má význam pro ty, kteří se zajímají o služby v uvedených oborech. Například hledáte svého zahradníka a nebo přímo zahradnickou realizační firmu a podobně.

Tento veletrh je neprodejní.

Pátek   5.9.2014   10:00 - 18:00
Sobota   6.9.2014   09:00 - 17:00

Vstupné   150,- Kč   dospělí
    Zdarma   mládež do 18ti let, studenti po předložení průkazu
   

V ceně vstupenky je vstup na doprovodný floristický program  více……
a odborný seminář Parky pro život Zahrady pro radost. Vzhledem k omezenému počtu míst v sále je potřeba se zaregistrovat na ZDE.

 

Pavilon A půdorys

 


Pavilon A letecký snímek

 

Pavilon A, hala A1

Výstavní haly jsou součástí komplexu budov pavilonu A s mimořádně zajímavou architekturou, který byl postaven jako železobetonový skelet s vyzděným obvodovým pláštěm a prosklenou střechou. Hala A1 je rozložena do více vzájemně propojených lodí. Haly mají ve svém interiéru postranní galerie. Výška hal uprostřed dosahuje 19 metrů.


A1 hala

Hlavní vstup na veletrh ZS je umístěn v hale A1. Zde můžete navštívit školkařské firmy, dodavatele substrátu, zahradnických, školkařských a vinařských potřeb, okrasných a ovocných dřevin, pesticidů a hnojiv, zahradní techniky, nářadí a mechanizace, realizátory, pěstitele, květináře, floristy a ostatní.


Sál Morava

Tento sál bude připraven pro Workshop k soutěži Park roku 2014 a Zahrada roku 2014. Představení nejúspěšnějších děl z pohledu projektanta, investora a realizátora.

Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska.
Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem.


Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska.

REKLAMA:

Zahradnictví floristika
Zahradnictví floristika
Zahradnictví floristika
Zahradnictví floristikaMEDIÁLNÍ PARTNER:

Zahradnictví floristika
Floristika-časopis pro floristy, květináře, aranžéry


ZÁŠTITU PŘEVZALI:

Svaz květinářů a floristů

Svaz zakládání a údržby zeleně

Svaz školkařů České republiky