Do výstavy zbývá    dnů    hodin    minut
Česká verze English version

Pro návštěvníky

ZELENÝ SVĚT 2016
09.-10.9.2016, BVV – PAVILON A, HALA A1

Zelený Svět je mezinárodní odborný kontraktační zahradnický a floristický veletrh s šestnáctiletou  tradicí. Na posledním ročníku , který se uskutečnil v roce 2014, jsme ohlásili přechod na dvouletý cyklus. Doufáme,  že o to lepší bude letošní veletrh, na který se všichni těšíme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: vestra@green-world.info. Stejně tak přivítáme i Vaše podněty a nápady. Neváhejte využít možnost přihlásit se do soutěže a nebo koupit prezentaci. Jste-li majitel firmy některé z nomenklatur veletrhu, můžete i jako nevystavující využít některou z našich placených reklam. Jednou z dalších možností je přihlášení do soutěže TIP ROKU VELETRHU ZELENÝ SVĚT, ve které můžete zveřejnit své novinky a nebo vynálezy.


Veletrh je ryze odborný a má význam pro ty, kteří podnikají v oboru zemědělském, zahradnickém, floristickém, v komunální sféře a jim podobným. Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem. Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska. 


Ale nezapomínáme na naše koncové zákazníky, bez nich by tento veletrh neexistoval. Je proto velmi významný pro ty, kteří hledají svou realizační firmu, zahradníka, dodavatele rostlin a doplňku, nebo jen hledají tu správnou inspiraci. Je však důležité mít na paměti, že veletrh není prodejní a proto k nám nejezděte za nákupy. Vaše zbytečné zklamání nás pak také mrzí.


Přejeme Vám šťastnou cestu a věříme, že veletrh splní všechna Vaše očekávání.

TENTO VELETRH JE NEPRODEJNÍ.

Pátek   09.09.2016   10:00 - 18:00
Sobota   10.09.2016   09:00 - 17:00

Vstupné   100,- Kč   dospělí
    Zdarma   mládež do 18ti let, studenti po předložení průkazu
    Zdarma   Odborná veřejnost na základě registrace – FIRMA, ŠKOLA, INSTITUT, SVAZ
    Registrace   Registraci můžete provést ON-LINE a nebo na místě

 

Kudy k nám

AUTEM: 

Na silnících ve měste Brně prosím sledujte dopravní značení s názvy "BVV" nebo "Výstaviště".
Příjezd a parkování před halou E (Expoparking-kryté parkoviště), dále pěšky vstupem přes halu E na základě volné nebo zakoupené vstupenky.

PĚŠÍ: 

Městskou hromadnou dopravou v Brně z autobusového nádraží Zvonařka na výstaviště autobusem č. 84 směr Pisárky. Nebo z autobusové destinace naproti hotelu Grand na výstaviště tramvají č. 1 směr Pisárky (5 stanic).

Vstupní místa:
Hlavní vstup (vchod 1) – GPS souřadnice 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Vstup pavilon E (vchod 4) – GPS souřadnice 49°11'4.89"N; 16°34'55.61"E

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE
ZDE http://www.bvv.cz/navstevnici/doprava/

 

 

Pavilon A půdorys

 


Pavilon A letecký snímek

 

Pavilon A, hala A1

Výstavní haly jsou součástí komplexu budov pavilonu A s mimořádně zajímavou architekturou, který byl postaven jako železobetonový skelet s vyzděným obvodovým pláštěm a prosklenou střechou. Hala A1 je rozložena do více vzájemně propojených lodí. Haly mají ve svém interiéru postranní galerie. Výška hal uprostřed dosahuje 19 metrů.


A1 hala

Hlavní vstup na veletrh ZS je umístěn v hale A1. Zde můžete navštívit školkařské firmy, dodavatele substrátu, zahradnických, školkařských a vinařských potřeb, okrasných a ovocných dřevin, pesticidů a hnojiv, zahradní techniky, nářadí a mechanizace, realizátory, pěstitele, květináře, floristy a ostatní.


Sál Morava

Tento sál bude připraven pro přednášky, semináře, workshopy a prezentaci firem. První den veletrhu zde proběhne mediální tisková konference s pořadatelem, zástupci svazu a výstaviště.
 
Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska. 
Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem.

REKLAMA:

Zahradnictví floristika

AGRO Brno-Tuřany

Agrostis Trávníky, s.r.o.MEDIÁLNÍ PARTNER:

Zahradnictví floristika

Floristika-časopis pro floristy, květináře, aranžéryZÁŠTITU PŘEVZALI:

Svaz květinářů a floristů

Svaz zakládání a údržby zeleně

Svaz školkařů České republiky