Do výstavy zbývá    dnů    hodin    minut
Česká verze English version

PRO VYSTAVOVATELE

Závaznou přihlášku včetně objednávky služeb a vybavení je nutné zaslat nejpozději do 30. června 2016 na adresu Zelený Svět 2016, Měnín 81, 664 57 Měnín, ČR, nebo elektronicky na e-mailovou adresu vestra@green-world.info.  Na stejnou adresu nebo na tel. číslo +420 775 568 640 je možné směřovat veškeré dotazy, přání, případně další nároky na pořadatele zahradnického veletrhu Zelený Svět 2016. O přidělení výstavní plochy rozhoduje pořadí došlých přihlášek, včetně zaplacených zálohových faktur. Rezervace z předchozího ročníku jsou drženy do 30. 04. 2016. K jejich prodloužení stačí odeslání vyplněné přihlášky.

BENEFITY
Těší nás váš zájem a věříme, že vám naše výhody pomohou v rozhodování, zda se vydat cestou vystavovatelskou a nebo návštěvnickou.

PLOCHA
Výhodnější cena do 30.04.2016 a to o 200,- Kč za m2. To je 1050,- Kč (bez DPH) do 30.04.2016 a od 01.05.2016 cena za 1m2 1250,- Kč (bez DPH).
50% sleva pro školy

VSTUPENKY
Zdarma vstupenky pro všechny vaše obchodní partnery, nové a nebo potencionální klienty.

ÚČAST NA STAVEBNÍM VELETRHU BRNO 2016
Staňte se součástí doprovodného programu a projektu “ZAHRADA“ na jediném stavebním veletrhu mezinárodního významu ve střední a východní Evropě!
Při přihlášení do 05.04.2016 dostanete zdarma 5 m2 plochy k vlastní prezentaci, včetně zápisu do katalogu vystavovatelů a možnosti využít prezentace v programu s živým komentářem.

ZÁPIS DO KATALOGU VYSTAVOVATELŮ
Vámi vyplněné kontaktní údaje budou zapsány v katalogu vystavovatelů a partnerů veletrhu. Máte možnost  tyto údaje doplnit zdarma o vlastní černobílý zápis.

ZAVĚŠENÍ VLASTNÍ REKLAMY NA GALERII V HALE A1
Při přihlášení do 30.04.2016 máte možnost využít galerii haly A1 k umístění vlastní cedule nebo reklamní plachty. Maximální velikost je daná tvarem. Vertikálně max. v 4m x š 2m a nebo dle domluvy. Galerie je viditelná ze všech částí haly. Návštěvník si bude po vstupu na veletrh jistý, že jste jeho součástí.

TIP ROKU veletrhu ZELENÝ SVĚT
Zastupujete novinku na trhu? Výpěstek, pěstební materiál, techniku, mechanizaci nebo software? Máte jedinečnou příležitost přihlásit se zdarma do soutěže o nejlepší tip veletrhu. Umístíme Váš tip na webové stránky a vytvoříme diváckou anketu nejen zde, ale také na veletrhu. Více se dozvíte na straně TIP ROKU.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Staňte se součástí odborného zahradnického a nebo floristického semináře. Zviditelníme vaši značku (firmu, logo) na veletržních pozvánkách, letácích a v mediálně zveřejněných programech.

PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ
Dva volné vstupy k přátelskému posezení vystavovatelů a partnerů  veletrhu.

PRŮKAZ VYSTAVOVATELE
Průkaz vystavovatele je nedílnou součástí veletrhu. Za každých 10 m2 výstavní plochy obdržíte 1 kus i s reklamním lanyardem pro zavěšení na krk.

REKLAMA:

Zahradnictví floristika

AGRO Brno-Tuřany

Agrostis Trávníky, s.r.o.MEDIÁLNÍ PARTNER:

Zahradnictví floristika

Floristika-časopis pro floristy, květináře, aranžéryZÁŠTITU PŘEVZALI:

Svaz květinářů a floristů

Svaz zakládání a údržby zeleně

Svaz školkařů České republiky